Dlaczego warto z nami współpracować?

Wiemy, że sukces firmy zależy od satysfakcji naszych Klientów. Dlatego też wszystkie działania podporządkowujemy nadrzędnemu celowi – trosce o zwiększenie zadowolenia Klienta. Oferujemy produkty i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb, dostarczając rozwiązania spełniające wymagania i oczekiwania.

Piotr Grykałowski, Prezes Zarządu

Misja firmy Kolbud

Podstawowe założenia strategii firmy Kolbud pozostają niezmienne od kilku lat – jest to umacnianie pozycji handlowej w głównych ośrodkach przemysłowych kraju oraz zwiększanie opieki serwisowej nad dotychczasowymi klientami firmy. Trzymamy się przy tym zasady zrównoważonego rozwoju, która chroni nas przed możliwością utraty wizerunku i marki, budowanych żmudnie od dwudziestu lat.

Historia

Historia działalności naszej firmy Kolbud sięga roku 1990, kiedy to zmiany gospodarcze w kraju spowodowały budowę nowych i przebudowę istniejących systemów logistycznych przedsiębiorstw. Prawidłowe rozpoznanie rynku sprzyjało powołaniu naszej firmy. Z każdym kolejnym rokiem działalności wzmacnialiśmy naszą pozycję i do dnia dzisiejszego jesteśmy wiodącym dostawcą bram przemysłowych i urządzeń przeładunkowych w kraju.

Kompleksowość usług

Wszelkie działania koncentrujemy na kompleksowej obsłudze poczynając od doradztwa, doboru urządzeń, poprzez sprzedaż i montaż. Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji projektowej. Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy oraz usługi serwisowe na wysokim poziomie.

Pomiary i wizje lokalne

Cenimy aktywną współpracę z Klientem. Bezpośrednie spotkanie i wizja lokalna umożliwia doprecyzowanie oczekiwań i realizację projektu według zamierzonego celu.

Diamenty Forbesa

Mamy przyjemność poinformować, że w wyniku rankingu miesięcznika Forbes po raz kolejny dołączyliśmy do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Gratulujemy pozostałym Laureatom!

Kolbud Diamenty Forbesa 2018

Diamenty Forbesa 2018

Kolbud - Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa 2017

Etyczna Firma

Zostaliśmy laureatem konkursu Etyczna Firma 2017, którego organizatorem jest Puls Biznesu. Otrzymaliśmy wyróżnienie za działania na rzecz wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu. Więcej na temat Etycznej Firmy przeczytasz tutaj:

Niemal 30 – letnie doświadczenie

Od roku 1990 działamy na terenie całej Polski. Zdobywane od ponad dwudziestu lat doświadczenie z powodzeniem wykorzystujemy przy każdej realizacji, również tej nietypowej. Referencje od zadowolonych Klientów są naszą największą wizytówką.

Standardy pracy potwierdzone certyfikatami

Naszym wspólnym celem jest zapewnienie optymalnego bezpieczeństwa, wysokiej wydajności i trwałości urządzeń oraz niskich kosztów utrzymania. Wdrożony w 2005 r. System Zarządzania Jakością ISO oraz corocznie zdobywane certyfikaty świadczą o naszej wiarygodności i solidności, a także o wysokiej jakości naszych usług.

  ISO Kolbud   fair play Kolbud  diament-Forbesa-2016logoWMFlogoKolbud Sp. z o.o. Bydgoszcz

Kliknij na logo aby wyświetlić certyfikat

Nasze wartości

wartosci Kolbud

Orientacja na Klienta

Wiemy, ze sukces firmy zależy od satysfakcji naszych Klientów. Z tego powodu wszystkie działania podporządkowujemy nadrzędnemu celowi – trosce o zadowolenie Klienta.

Zaangażowanie pracowników

Pracownicy na wszystkich szczeblach są istotą organizacji. Całkowite zaangażowanie wszystkich pracowników pozwala na wykorzystanie ich zdolności i umiejętności dla dobra organizacji.

Odpowiedzialność społeczna

Działalność społeczną realizujemy nie tylko poprzez działania zgodne z kodeksem Szlachetna paczkaetycznym. Świadomie wpływamy na środowisko naturalne i społeczne. Aktywnie uczestniczymy w życiu społeczności lokalnej poprzez wspieranie osób prywatnych, jak i akcji charytatywnych.

Fachowość

Wiemy, jak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji. Doskonalenie kompetencji naszych pracowników jest niezbędną inwestycją na rzecz rozwoju firmy i stanowi stały element naszej polityki personalnej. Pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach w kraju i za granicą.

Partnerskie relacje

Efektywność realizowanych przez nas projektów wynika w głównej mierze ze sposobu, w jaki rozumiemy istotę relacji z Klientami. Partnerskie relacje stanowią podstawę do budowania długotrwałej współpracy.

Etyka

Na każdym etapie naszej pracy działamy etycznie. Odpowiedzialność etyczna usprawnia działania naszej firmy i zmniejsza koszty ewentualnych konfliktów, które mogą wypłynąć z nieznajomości obowiązujących w biznesie reguł moralnych.

Kodeks Etyczny Kolbud
Formularz zgloszenia naruszenia Kolbud


Złoty płatnik

Zostaliśmy laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2016, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej. Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia takie kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Nasza firma uzyskała średnie PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) na poziomie 100 w roku 2016!

ZP2015_baner_624x203


XIV edycja Gazel Biznesu

Mamy przyjemność poinformować, że w wyniku XIV edycji Gazel Biznesu po raz kolejny dołączyliśmy do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Gratulujemy pozostałym Gazelom!

Gazele Biznesu 2014 Kolbud