P.B.P. Łęgprzem Sp. z o.o. - Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych potwierdza, że firma Kolbud jest dostawcą dla naszej firmy urządzeń z zakresu techniki bramowej i przeładunkowej. W latach 2016/2017 współpracowaliśmy przy realizacji Zakładu w Dobczycach. referencje Legprzem

Kazimierz Zagórski

HOCHTIEF Polska S.A. Generalny Wykonawca obiektów budowlanych, niniejszym potwierdza, że firma KOLBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy 85-739, ul. Fordońska 183 jest długoletnim dostawcą dla naszej firmy wszelkiego typu urządzeń w zakresie techniki bramowej i przeładunkowej.

list referencyjny HOCHTIEF 2011

Henryk Loba

Przedsiębiorstwo Budowlano- Montażowe "STABUD- PRZEMYSŁÓWKA" Sp. z o.o. współpracowało z firmą KOLBUD Sp. z o.o. Współpraca obejmowała dostawę oraz montaż urządzeń bramowych i przeładunkowych. Prace zostały wykonane na wysokim poziomie technicznym, sprawnie i...

referencje STABUD

Władysław Kopka

Firma Spółdzielnia Piekarsko- Ciastkarska pragnie poświadczyć o starannym i bezusterkowym wykonaniu w roku 2011 przez firmę Klobud Sp. z o.o. prac w zakresie dostawy i montażu urządzeń przeładunkowych i systemów bramowych dla naszych zakładów.

referencje SPC

Zdzisław Sowiński

Indykpol S.A. W Olsztynie od roku 1998 współpracuje z firmą KOLBUD Sp. z o.o. z Bydgoszczy przy przebudowie naszych budynków produkcyjnych. Zakres współpracy obejmował wyposażenie naszych obiektów w doki przeładunkowe, bramy podnoszone oraz uszczelnienia pneumatyczne.

referencje Indykpol

Maciej Szymczak

Drobex-Agro Spółka z o.o. udziela referencji firmie Kolbud Sp. z o.o. Firma ta wykonywała na nasze zlecenie kompleksowy montaż elementów doków załadunkowych oraz systemów bramowych. Firma Kolbud Sp. z o.o. wykazała się bardzo dobrym przygotowaniem zawodowym w zakresie działalności swojej firmy.

referencje Drobex Agro

Czesław Frischke

Mamy przyjemność poinformować, że JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL Sp. z o.o. w Pile, współpracowała z firmą KOLBUD Sp. z o.o. przy realizacji zadań na terenie Philips Lightning Poland S.A. w Pile.

referencje_Johnson_Controls

Marek Jędrusiak

Mamy przyjemność potwierdzić, że firma KOLBUD Sp. z o.o. współpracowała z P.A. NOWA S.A. w roku 2009 w zakresie dostawy systemów bramowych i urządzeń przeładunkowych. Prace zostały wykonane prawidłowo, rzetelnie i terminowo.

referencje P.A.Nova

Przemysław Żur

POLWELL Sp. z o.o. Bydgoszcz ul. Ołowiana 12 zleciła firmie KOLBUD Sp. z.o.o. dostawę i montaż urządzeń bramowych i przeładunkowych w naszej firmie. Prace zostały wykonane na wysokim poziomie technicznym, sprawnie i terminowo.

referencje Polwell

Krzysztof Kempiński

Firma Polana Sp. z o.o. z siedzibą w Ochoży współpracowała z firmą Kolbud Sp. z o.o. przy realizacji obiektów na terenie oddziałów w miejscowości Ochoża oraz Żelimucha. Współpraca obejmowała dostawę i montaż bram, uszczelnień, ramp.

referencje Polana

Piotr Wiśniewski

"SOWI" Sp. z o.o. współpracowało z firmą KOLBUD Sp. z o.o. przy realizacji w 2010 roku remontu w Fabryce Cukierniczej KOPERNIK w Toruniu. Współpraca obejmowała dostawę i montaż bramy przemysłowej segmentowej i bramy przemysłowej roletowej.

referencje SOWI

Roman Sekuła

Niniejszym pismem chcielibyśmy zarekomendować firmę P.U.P. KOLBUD jako solidnego oraz rzetelnego dostawcę i wykonawcę. Firma P.U.P. KOLBUD Sp. z o.o. w postaci darowizny przekazała oraz zamontowała w siedzibie naszej jenostki bramę segmentową ISO 40.

Piotr Drukała