Jesteśmy polską firmą oferującą od 1990 roku kompleksowe wyposażenie obiektów w wyspecjalizowane systemy techniki bramowej (bramy segmentowe, szybkobieżne, przeciwpożarowe, rolowane) i urządzenia przeładunkowe (mosty przeładunkowe, uszczelnienia bramowe, systemy blokady pojazdów). Dysponujemy sprawdzonymi rozwiązaniami, rzetelną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem we współpracy z różnymi branżami i sektorami rynku. Z naszej oferty korzystają Generalni Wykonawcy, Inwestorzy, Biura Projektowe, Dealerzy oraz Klienci Indywidualni.

Jesteśmy świadomi, iż o sukcesie firmy decydują ludzie. Poszukujemy osób kreatywnych i pragnących się rozwijać, z zaangażowaniem wykonujących powierzone obowiązki. Doceniamy naszych pracowników. Zapewniamy szkolenia oraz pakiet świadczeń socjalnych. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do złożenia aplikacji.

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. Produktu / Handlowiec

Miejsce pracy / woj.pomorskie, kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż urządzeń techniki bramowej i przeładunkowej z oferty firmy na terenie północnej Polski:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • Przygotowywanie, negocjowanie i monitorowanie ofert
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych na budowach
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (krótko oraz długoterminowych)
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz budowania trwałych relacji z klientem
  • Samodzielność, inicjatywa i samodyscyplina w działaniu
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie oraz chęć nauki
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + kwartalna premia uzależniona od wyników sprzedażowych
  • Szkolenia ogólnorozwojowe oraz produktowe
  • Niezbędne narzędzia pracy

Samodzielny Serwisant/Elektromonter / cała Polska

Miejsce pracy / woj. warmińsko – mazurskie, łódzkie, podlaskie, lubuskie

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na stanowisku Serwisanta/Elektromontera będzie odpowiedzialna za montaż/serwis bram przemysłowych, bram szybkobieżnych, bram i krat rolowanych, ramp przeładunkowych, przegród przeciwpożarowych, stołów nożycowych, a także za diagnozowanie i raportowanie usterek i awarii.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie: elektronik, elektromechanik, automatyk
  • prawo jazdy kat. B
  • wskazane uprawnienia SEP do 1kV
  • dyspozycyjność, samodzielność
  • umiejętność samoorganizowania czasu pracy
  • doświadczenie w branży bram przemysłowych mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy
  • narzędzia pracy: samochód serwisowy, tel. komórkowy
  • szkolenia produktowe według potrzeb
Administratorem danych jest Kolbud Sp. z o.o. z siedzibą w Myślęcinku 86-031, ul.  Żurawia 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.