Piekarnia Familijna Sp. J ma przyjemność wystawić najlepsze referencje firmie Kolbud, która dostarczyła i zamontowała bramy segmentowe, szybkobieżne, uszczelnienia oraz kurtyny paskowe PVC. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Referencje Piekarnia Familijna dla Kolbud Bydgoszcz

Bogdan Kruk

adros_logoŚwiadczone usługi realizowane są szybko z zachowaniem należytej, zawodowej staranności. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Kolbud jako sprawdzonego Partnera, którego cechuje wysoka jakość usług, ale co najważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb, jako Klienta. KOLBUD referencje Adros

Tomasz Lewandowski

P.B.P. Łęgprzem Sp. z o.o. - Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych potwierdza, że firma Kolbud jest dostawcą dla naszej firmy urządzeń z zakresu techniki bramowej i przeładunkowej. W latach 2016/2017 współpracowaliśmy przy realizacji Zakładu w Dobczycach. referencje Legprzem

Kazimierz Zagórski

HOCHTIEF Polska S.A. Generalny Wykonawca obiektów budowlanych, niniejszym potwierdza, że firma KOLBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy 85-739, ul. Fordońska 183 jest długoletnim dostawcą dla naszej firmy wszelkiego typu urządzeń w zakresie techniki bramowej i przeładunkowej.

list referencyjny HOCHTIEF 2011

Henryk Loba

Przedsiębiorstwo Budowlano- Montażowe "STABUD- PRZEMYSŁÓWKA" Sp. z o.o. współpracowało z firmą KOLBUD Sp. z o.o. Współpraca obejmowała dostawę oraz montaż urządzeń bramowych i przeładunkowych. Prace zostały wykonane na wysokim poziomie technicznym, sprawnie i...

referencje STABUD

Władysław Kopka

Firma Spółdzielnia Piekarsko- Ciastkarska pragnie poświadczyć o starannym i bezusterkowym wykonaniu w roku 2011 przez firmę Klobud Sp. z o.o. prac w zakresie dostawy i montażu urządzeń przeładunkowych i systemów bramowych dla naszych zakładów.

referencje SPC

Zdzisław Sowiński

Indykpol S.A. W Olsztynie od roku 1998 współpracuje z firmą KOLBUD Sp. z o.o. z Bydgoszczy przy przebudowie naszych budynków produkcyjnych. Zakres współpracy obejmował wyposażenie naszych obiektów w doki przeładunkowe, bramy podnoszone oraz uszczelnienia pneumatyczne.

referencje Indykpol

Maciej Szymczak

Drobex-Agro Spółka z o.o. udziela referencji firmie Kolbud Sp. z o.o. Firma ta wykonywała na nasze zlecenie kompleksowy montaż elementów doków załadunkowych oraz systemów bramowych. Firma Kolbud Sp. z o.o. wykazała się bardzo dobrym przygotowaniem zawodowym w zakresie działalności swojej firmy.

referencje Drobex Agro

Czesław Frischke

Mamy przyjemność poinformować, że JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL Sp. z o.o. w Pile, współpracowała z firmą KOLBUD Sp. z o.o. przy realizacji zadań na terenie Philips Lightning Poland S.A. w Pile.

referencje_Johnson_Controls

Marek Jędrusiak

Mamy przyjemność potwierdzić, że firma KOLBUD Sp. z o.o. współpracowała z P.A. NOWA S.A. w roku 2009 w zakresie dostawy systemów bramowych i urządzeń przeładunkowych. Prace zostały wykonane prawidłowo, rzetelnie i terminowo.

referencje P.A.Nova

Przemysław Żur

POLWELL Sp. z o.o. Bydgoszcz ul. Ołowiana 12 zleciła firmie KOLBUD Sp. z.o.o. dostawę i montaż urządzeń bramowych i przeładunkowych w naszej firmie. Prace zostały wykonane na wysokim poziomie technicznym, sprawnie i terminowo.

referencje Polwell

Krzysztof Kempiński

Firma Polana Sp. z o.o. z siedzibą w Ochoży współpracowała z firmą Kolbud Sp. z o.o. przy realizacji obiektów na terenie oddziałów w miejscowości Ochoża oraz Żelimucha. Współpraca obejmowała dostawę i montaż bram, uszczelnień, ramp.

referencje Polana

Piotr Wiśniewski