Dlaczego warto z nami współpracować?

Wiemy, że sukces firmy zależy od satysfakcji naszych Klientów. Dlatego też wszystkie działania podporządkowujemy nadrzędnemu celowi – trosce o zwiększenie zadowolenia Klienta. Oferujemy produkty i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb, dostarczając rozwiązania spełniające wymagania i oczekiwania.

Prezes Zarządu

Historia

Historia działalności naszej firmy Kolbud sięga roku 1990, kiedy to zmiany gospodarcze w kraju spowodowały budowę nowych i przebudowę istniejących systemów logistycznych przedsiębiorstw. Prawidłowe rozpoznanie rynku sprzyjało powołaniu naszej firmy. Z każdym kolejnym rokiem działalności wzmacnialiśmy naszą pozycję i do dnia dzisiejszego jesteśmy wiodącym dostawcą bram przemysłowych i urządzeń przeładunkowych w kraju.

Kompleksowość usług

Wszelkie działania koncentrujemy na kompleksowej obsłudze poczynając od doradztwa, doboru urządzeń, poprzez sprzedaż i montaż. Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji projektowej. Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy oraz usługi serwisowe na wysokim poziomie.

Pomiary i wizje lokalne

Cenimy aktywną współpracę z Klientem. Bezpośrednie spotkanie i wizja lokalna umożliwia doprecyzowanie oczekiwań i realizację projektu według zamierzonego celu.

Misja firmy Kolbud

Podstawowe założenia strategii firmy Kolbud pozostają niezmienne od kilku lat – jest to umacnianie pozycji handlowej w głównych ośrodkach przemysłowych kraju oraz zwiększanie opieki serwisowej nad dotychczasowymi klientami firmy. Trzymamy się przy tym zasady zrównoważonego rozwoju, która chroni nas przed możliwością utraty wizerunku i marki, budowanych żmudnie od początku naszej działalności.

Niemal 30 – letnie doświadczenie

Od roku 1990 działamy na terenie całej Polski. Zdobywane od ponad dwudziestu lat doświadczenie z powodzeniem wykorzystujemy przy każdej realizacji, również tej nietypowej. Referencje od zadowolonych Klientów są naszą największą wizytówką.

Standardy pracy potwierdzone certyfikatami

Naszym wspólnym celem jest zapewnienie optymalnego bezpieczeństwa, wysokiej wydajności i trwałości urządzeń oraz niskich kosztów utrzymania. Wdrożony w 2005 r. System Zarządzania Jakością ISO oraz corocznie zdobywane certyfikaty świadczą o naszej wiarygodności i solidności, a także o wysokiej jakości naszych usług.

  certyfikat DAS ISO   fair play Kolbud  diament-Forbesa-2016logoWMFlogoKolbud Sp. z o.o. Bydgoszcz zlota setka logo

Kliknij na logo aby wyświetlić certyfikat

Diamenty Forbesa

Mamy przyjemność poinformować, że w wyniku rankingu miesięcznika Forbes już po raz kolejny zdobyliśmy wyróżnienie i dołączyliśmy do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce, tym samym otrzymując tytuł Diamenty Forbesa 2018. Gratulujemy pozostałym Laureatom!

Kolbud Diamenty Forbesa 2018

Etyczna Firma

Zostaliśmy laureatem konkursu Etyczna Firma 2017, którego organizatorem jest Puls Biznesu. Otrzymaliśmy wyróżnienie za działania na rzecz wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu. Więcej na temat Etycznej Firmy przeczytasz tutaj:

Złota Setka Pomorza i Kujaw

“Złota Setka” to ważne podsumowanie aktywności gospodarczej przedsiębiorstw z regionu Kujaw i Pomorza. W wyniku XXII edycji rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw 2017, zdobyliśmy zaszczytne II miejsce. Tym samym dołączyliśmy do grona Laureatów. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Kolbud Złota Setka Pomorza i Kujaw Gazeta Pomorska/Dariusz Bloch

Nasze wartości

wartosci Kolbud

Orientacja na Klienta

Wiemy, ze sukces firmy zależy od satysfakcji naszych Klientów. Z tego powodu wszystkie działania podporządkowujemy nadrzędnemu celowi – trosce o zadowolenie Klienta.

Zaangażowanie pracowników

Pracownicy na wszystkich szczeblach są istotą organizacji. Całkowite zaangażowanie wszystkich pracowników pozwala na wykorzystanie ich zdolności i umiejętności dla dobra organizacji.

Odpowiedzialność społeczna

Działalność społeczną realizujemy nie tylko poprzez działania zgodne z kodeksem Szlachetna paczkaetycznym. Świadomie wpływamy na środowisko naturalne i społeczne. Aktywnie uczestniczymy w życiu społeczności lokalnej poprzez wspieranie osób prywatnych, jak i akcji charytatywnych.

Fachowość

Wiemy, jak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji. Doskonalenie kompetencji naszych pracowników jest niezbędną inwestycją na rzecz rozwoju firmy i stanowi stały element naszej polityki personalnej. Pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach w kraju i za granicą.

Partnerskie relacje

Efektywność realizowanych przez nas projektów wynika w głównej mierze ze sposobu, w jaki rozumiemy istotę relacji z Klientami. Partnerskie relacje stanowią podstawę do budowania długotrwałej współpracy.

Etyka

Na każdym etapie naszej pracy działamy etycznie. Odpowiedzialność etyczna usprawnia działania naszej firmy i zmniejsza koszty ewentualnych konfliktów, które mogą wypłynąć z nieznajomości obowiązujących w biznesie reguł moralnych.

Kodeks Etyczny Kolbud
Formularz zgloszenia naruszenia Kolbud


Złoty płatnik

Zostaliśmy laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2016, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej. Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia takie kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Nasza firma uzyskała średnie PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) na poziomie 100 w roku 2016!

ZP2015_baner_624x203


XIV edycja Gazel Biznesu

Mamy przyjemność poinformować, że w wyniku XIV edycji Gazel Biznesu po raz kolejny dołączyliśmy do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Gratulujemy pozostałym Gazelom!

Gazele Biznesu 2014 Kolbud