Na zlecenie Wykonawcy, dla jednego z producentów tworzyw sztucznych, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 10 stanowisk przeładunkowych. Nowo powstała hala magazynowa została wyposażona w rampy przeładunkowe, bramy segmentowe, uszczelnienia bramowe oraz naprowadzacze kół. Realizacja opiewała na niemal pół miliona złotych i została ukończona w umownym czasie siłami własnymi. Stanowiska przeładunkowe, które są dobrze zaprojektowane i wyposażone to duża oszczędność czasu i energii, na czym zależało klientowi. Sprostaliśmy jego wymaganiom i dopasowaliśmy urządzenia do potrzeb zamawiającego.
![](https://www.kolbud.pl/wp-content/uploads/2022/11/1668519927123-scaled-e1673875384606.jpg)
Realizacje Bramy segmentowe Mosty przeładunkowe Rampy przeładunkowe Stanowiska przeładunkowe Uszczelnienia bramowe
Oszczędność czasu i energii dzięki dobrze zaprojektowanym stanowiskom przeładunkowym
Zobacz także
![](https://www.kolbud.pl/wp-content/uploads/2022/05/stanowiska-przeladunkowe-Kolbud1-700x450-1.webp)
Zapewnienie codziennych dostaw do marketów w ramach regionu
Nasza ekipa techników w przeciągu 1 miesiąca zainstalowała 65 bram przemysłowych i uszczelnień fartuchowych, 12 bram szybkobieżnych, 10 bram chłodniczych, 3 bramy mroźnicze, w tym nowość – szybkobieżną, twardą bramę do mroźni.
![](https://www.kolbud.pl/wp-content/uploads/2022/05/Brama-Dynaco-i-kurtyna-paskowa-PVC-piekarnia-1.webp)
Podział otworu bramowego na strefę przejścia i przejazdu w przemyśle piekarskim
Brama szybkobieżna Dynaco D311 oraz kurtyna paskowa PVC zostały zamontowane w jednym z popularnych zakładów piekarskich w Polsce.
![](https://www.kolbud.pl/wp-content/uploads/2022/05/krata_rolowana-700x430.webp)
Zabezpieczenie obiektu przy zachowaniu dobrej widoczności z obu stron
Na potrzeby zabezpieczenia obiektu usługowego w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy kraty rolowaną.